hasta-gorusleri

Uzun denemeler sonucunda araştırmalarıma dayanarak Bursa Doç.Dr.Murat Arslan' a gittim ve en doğru kararı verdiğimi gördüm. Bebeğim 2 ay sonra dünyaya gelecek. Bana danışan iki kişiye daha önerdim ve birinin olumlu sonuç haberini aldım bu gece. Allah herkese versin. Ayrıca Murat bey çok uygun doğum ücretleri ile de önerdiğim herkesçe çok memnun kalınan bir doktor oldu. tüm samimiyetimle bebek istiyorsanız zaman kaybetmemenizi öneriyorum.

 

hasta-gorusleri

Murat Bey'in hastasıyım. Daha önce de genel kontrol için gitmiştim. Onu gördüğüm anda bile çok rahatladım. Harika bir doktor. Çok ilgili ve güler yüzlü. Ben de JinePlus'a giderek muayene oluyorum şimdilik. Kesinlikle tavsiye ederim.

edebiyatci222 tarafından

 

hasta-gorusleri

Merhaba...

Ben Murat Bey'in Bulvar'daki özel muayenehanesinde gebelik takiplerimi yürütüyorum ve kendisinden şu ana kadar çok memnunum.Benim kendisinden yana bir şüphem yok.Son derece etkiliyeci bir CV'si olan,oldukça bilgili,her türlü yeniliği takip eden,kendinden emin bir doktor.Ona güveniyorum .Ben de doğumumu Murat Bey'le orada gerçekleştirmek istiyorum.

Benim sizinle paylaşabileceklerim bunlar.Sağlıcakla kalın....

İrena tarafından

 

hasta-gorusleri

slm arkadaşlar.ben murat arslanın hastasıyım.ve şuana kadar çok memnunum.Doktorluğuna tecrübesine çok güveniyorum.bir kaç ay sonrada tüp bebek tedavisine başlıyacağız.kendisine gidipte memnun kalmayan varmı?

justing76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) justing76

hasta-gorusleri

merhaba arkadaşlar
Murat bey sayesinde hayellerimin çok üzerinde sorunsuz bir doğum gerçekleştirdim.Siteye üye olma sebebim şuan hamile olup doktor konusunda karar veremeyen arkadaşları gönül rahatlığı ile Murat beye gidebilecekleri konusunda aydınlatmak.Hamileliğimin ilk ayından beri Murat bey e gittim .Eşim ve ben ilk kontrolümüzden sonra doğru yerde olduğumuzu hissetmiştik ve yanılmadık.doğum evlilik hayatım boyunca kabusum olmuştu ve kesinlikle sezeryan yapmayı düşünüyordum.Bu konuda Murat beyin profesyonel açıklamaları ve verdiği güven sayesinde normal doğum yaptım. iyiki normal doğum yaptım aklıma her geldiğinde Murat beye dua ediyorum .Doğumdan çıktıktan 1 saat sonra ağrısız sızısız kimsenin yardımı olmadan kızımı kucaklayabilmek harika bir duygu .
Hastane konusunda benimde çok endişelerim vardı.Gerçekten Sgk koşullarında sözümona özel bir hastane gibi görünüyor.Fakat Murat beyin hastası iseniz bu kargaşadan uzaklaşıyorsunuz.Arife günü doğum yapmıştım 1 gece hastanede kaldım tüm personelden son derece memnunum.Kimin hastası olduğunuz çok önemli.
Hatta sizinle bu konuyu doğrulayan bir anımı paylaşmak istiyorum . Sancı odasından doğum odasına alınırken ebe tüm hemşire ve hasta bakıcıyı toplayıp biraz sonra Murat beyin doğum için geleceğini saçlarına ve üzerlerine çeki düzen vermelerini,Murat beye doğum esnasında gereksiz sorular sormamalarını söyleyip ikaz etti.Sgk konumundan çıkıp özel hastane moduna geçtiler :)

BURSA-GÜL tarafından

hasta-gorusleri

Sevgili doktorum Murat Arslan'a ilgisinden,açıklayıcı ve insana güven veren mizacından ötürü teşekkür ederim.Her türlü bilgi almak istediğinizde her daim kendisine ulaşabileceğinizi bilmekte ,insana ayrı bir güven sağlıyor.Ben tüp bebek tedavisi gördüm ve çok şükür ki ilk denememizde başarılı olduk.

bekkuem tarafından

hasta-gorusleri

mükemmel bir doktor doğumumu o yaptırmıştı onu rastgele buldum ama çok iyi güler yüzlü birisi ona teşekkür ederim.

Kezban Özdemir tarafından

hasta-gorusleri

Baştan beri doktorum Murat Bey'dir. Evlendikten sonra çikolata kisti tespit edildi. Şok oldum ama doktorum Murat Bey olduğu için hiçbir problem yaşamadan amliyatımı oldum. Çok tecrübeli ve insana güven veriyor. Kendinizi tereddüt etmeden teslim edebilirsiniz.

Neredeyse 3 yıldır korkularım yüzünden tedavi olmaktan kaçıyordum. Sıradan bir sigorta hastahanesinde muayene oldum ama ağrılarımın sebebini öğrenememiştim. Sonunda Doç.Dr.Murat Arslan' a gittim ve verdiği güven sayesinde hem hastalığımı öğrendim hem de ameliyat olup kurtuldum. Laparaskopi oldum ve çok memnun kaldım, çünkü daha az ağrı ve daha az iz demek. Bu ameliyatı da öyle herkese yaptırmayın derim. Allah bin kere kendisinden razı olsun...

Sevil Kaplanoğlu tarafından

hasta-gorusleri

İşindeki tecrübesi ve dürüst açıklamaları ile daha ilk randevuda eşim de ben de son derece memnun kaldık. Her şeyden önce hiç bir meslektaşını kötülemeden bana yapılan yanlış tedaviyi tespit etmesi ile başladığımız tüp bebek tedavisinde başarısızlık olsaydı bile üzülmezdim ve yine denerdim, ne var ki çok şükür bebeğimizi kucağımıza almamıza az kaldı...

Kelebek tarafından